Biuro projektowe działające pod nazwą „UNI-FORM” związaną z głównym udziałowcem i założycielem firmy Panem Piotrem Zdzieńkowskim istnieje na rynku już ponad 15 lat. W ciągu tych lat firma rozwijała się bardzo dynamicznie rozszerzając swój zakres działania w zakresie usług związanych
z budownictwem. Z początkiem 2017  roku zarząd podjął decyzję o wydzieleniu biura projektów jako oddzielnej spółki pod nazwą „Biuro Projektów UNI-FORM”.

Oferujmy Państwu naszą wiedzę, doświadczenie, pasję i zaangażowanie podczas realizacji wszelkich zamierzeń inwestycyjnych, od najmniejszych po najbardziej skomplikowane i spektakularne. Jako architekci i inżynierowie doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, iż głównymi czynnikami decydującymi o kształcie każdej inwestycji są: atrakcyjna forma architektoniczna obiektu oraz koszt jej wykonania. W naszych projektach i wizjach przedstawianych inwestorom zawsze staramy się zbilansować te czynniki aby wykonywane projekty zadowoliły zarówno Państwa jak i przyszłych użytkowników. Jesteśmy pewni, że te właśnie zasady przyczyniają się do osiągania najwyższej jakości oferowanych usług.

Wymagamy od siebie i innych dobrej jakości w optymalnym czasie i skończonym budżecie. Przestrzegamy prawa a krótkie terminy uzyskujemy przez dobrą organizację działań własnych.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!